Sprawdzenie Auta przed Kupnem Raport do 24h Promocja

Sprawdzenie Auta przed Kupnem Raport do 24h Promocja

 Samochód używany – co sprawdzić przed zakupem?
 
Przede wszystkim musisz mieć pewność, że auto nie jest kradzione – sprawdź jego legalność. Możesz to zrobić u Nas BETA CAR EXPERT.
O tym, w jaki sposób to zrobić, dowiesz się z naszego poradnika Jak kupić samochód? – znajdziesz go pod tym artykułem. Koniecznie powinieneś również sprawdzić przebieg oraz historię auta, możesz to zrobić na stronie https://historiapojazdu.gov.pl.
 

Zmiana kola w samochodzie

Zmiana kola w samochodzie

 W trakcie jazdy samochodem osobowym lub dostawczym pękła Ci opona, gdyż wjechałeś w dziurę, najechałeś na ostry element lub wykonałeś agresywny, szybki manewr pojazdem? Nie posiadasz odpowiedniej wiedzy, aby samodzielnie zmienić koło lub nie posiadasz wszystkich niezbędnych do tego narzędzi? Dokładnie przeanalizuj wszystkie możliwości i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Plyny i oleje eksploatacyjne jak sprawdzic poziom i kiedy wymienic

Plyny i oleje eksploatacyjne jak sprawdzic poziom i kiedy wymienic

Każdy kierowca, chcąc dbać o swój pojazd i własne bezpieczeństwo, powinien regularnie kontrolować poziom ciśnienia w oponach czy stan świateł. Pełny serwis wykonujemy również u Nas zapraszamy do Nas  BETA CAR EXPERTDo jego obowiązków należy też dokonywanie przeglądu płynów i olejów eksploatacyjnych. Które z nich i jak często powinniśmy zatem sprawdzać?

PROMOCJA ‼️ każdy klient pozostawiający samochód w naszym serwisie otrzymuje bezpłatnie samochód zastępczy‼️ Zapraszamy ☎ 571 323 088
|  Zadzwoń: +48571323088